zezowate-logo
Hodowla

Zezowate Szczęście

Hodowla Zezowate Szczęście

Poznaj nas!

Witamy w naszej rodzinie Buldoga Francuskiego.

Nasze doświadczenia ze zwierzętami trwają już od dzieciństwa.

Zawsze w naszych domach rodzinnych były psiaki. Prace nad profesjonalną hodowlą rozpoczęliśmy, gdy pojawiła się u nas pierwsza sunia: Norka. Zawładnęła naszymi sercami na zawsze.

Buldogi Francuskie to nasze życie. Zakochaliśmy się. Ta energia, radość i bezwarunkowa miłość wystarczyły, aby wiedzieć, że musimy je mieć. Kupiliśmy jednego, potem drugiego, trzeciego…

Hodujemy zdrowe, wychowane w domu i dobrze ułożone Buldogi Francuskie. Zapraszamy serdecznie do poznania nas bliżej!

Elżbieta i Andrzej

Dlaczego właśnie my?

Nasze szczenięta wychowane są w naszym domu, z ogromnym ogrodem, są absolutnie częścią naszej rodziny. Gdy zaczynają chodzić, uczymy je czystości, zabaw, obcowania z ludźmi i zwierzętami co ma ogromny wpływ na ich psychikę i ułożenie.

Nie prowadzimy hodowli klatkowej, nasze psiaki mają dostęp nieograniczony do wybiegów oraz ogrodu co przekłada się na prawidłowy rozwój fizyczny naszych Buldogów, które są wulkanem energii i zdrowia.

Starannie dobieramy reproduktorów i suki, aby mieć pewność, że nasze Buldogi pochodzą z najlepszych linii i są zdrowe.

Szczenięta z naszej hodowli dały szczęście wielu rodzinom, które nam zaufały i się nie zawiodły, część z nich podzieliła z nami swoimi emocjami, jakich doznali gdy w ich domach zamieszkał Buldog Francuski – patrz opinie.

Jeśli szukasz Buldoga Francuskiego dobrze ułożonego i zdrowego, przyjaciela dla Ciebie, Twoich dzieci , rodziny dobrze trafiłeś – jesteśmy dla Ciebie.

Nasza hodowla mieści się w Beskidach, gdzie w spokojnych warunkach pieski czekają na nowych właścicieli.
8

lat doświadczenia

500+

zadowolonych klientów

2

najwyższej klasy reproduktory

10000+

uśmiechów 🙂

ZDROWIE SZCZENIĄT

Nasze Buldogi karmimy suchą karmą RAW PALEO PUPPY i codziennie przygotowujemy posiłki ze świeżego mięsa, warzyw i owoców.

Naturalne składniki pożywienia takie jak miód z propolisem między innymi wzmacniają układ odpornościowy szczeniąt. Nasze psy karmione są w oparciu o wypracowane i sprawdzone przez nas menu, które gwarantuje prawidłowy rozwój szczeniąt oraz zdrowie dorosłych psów.

Szczenięta wydawane są ze wszystkimi dokumentami potwierdzającymi linie krycia, niezbędnymi szczepieniami i odrobaczone. Posiadają mikrochip do identyfikacji psa, kod do rejestracji w SAFE-Animal – międzynarodowej bazie zwierząt.

Do codziennej pielęgnacji naszych psów używamy naturalnych preparatów Whizzopet – marki, której jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce.

WETERYNARZ

Stały nadzór i opiekę nad naszą hodowlą sprawuje klinika “Dobry Weterynarz”, w Myślenicach specjalizująca się w rasie. Poprzez regularne badania dbają o nasze szczeniaki i dorosłe psy.

„Hodowla z pasją. Profesjonalne podejście do rozrodu,  stosowanie się do wszystkich zaleceń, wykonywanie koniecznych badań (a także wielu dodatkowych) i dbanie o zdrowie wszystkich psów. Na każdym kroku starania by jak najlepiej zaopiekować się pupilami i znaleźć im odpowiedzialne domy, gdzie będą pełnoprawnymi członkami rodzin.”

Dr Paweł Bandoch

GENEALOGIA

Szczeniaki wydawane są z metryką urodzeniową lub z eksportowym rodowodem, potwierdzającym linię pokoleniową szczeniaka. Dokumenty są podstawą do rejestracji psa w klubie kynologicznym w swoim kraju.

WYSYŁKA

Wysyłamy na cały świat, mamy cztery opcje wysyłki:

  • w cargo do głównych międzynarodowych portów lotniczych, w pomieszczeniu o kontrolowanej temperaturze i ciśnieniu przez doświadczoną linię lotniczą;
  • z nianią szczeniaka, która dostarczy go do Ciebie, a szczeniak może podróżować z nią w kabinie;
  • z firmą wyspecjalizowaną w dostawie zwierząt;
  • dostarczamy osobiście.
Pies jest jedyną istotą na ziemi, która kocha cię bardziej, niż siebie samego

Josh Billings

w-autog

Co o nas mówią?

Poznaj opinie naszych klientów

Nasze pieski poznają świat dzięki swoim nowym właścicielom.

Zobacz poniżej, gdzie zamieszkały szczeniaki z Zezowatego Szczęścia!